YURT DIŞINDA DERS VERME HAREKETLİLİĞİ GERÇEKLEŞTİRECEK AKADEMİK PERSONELİMİZ İÇİN:

“Instituto Europeu de Estudos Superiores (IEES) Fafe, Portekiz, sizi 22-26 Mayıs tarihlerinde düzenlenen 1. Uluslararası Personel Öğretimi Haftası 2023'e davet etmekten mutluluk duyar. Tüm hafta boyunca , bir grup öğrenciye uzmanlık alanınızdaki bir veya daha fazla dersi   verme fırsatınız olacak . Bununla birlikte, en iyi uygulamaları uluslararası meslektaşlarla paylaşmak, mevcut ortaklıkları güçlendirmek veya yeni ortaklıklar kurmak için de zamanınız olacak. Katılımcıların diğer ülkelerden meslektaşlarıyla gayri resmi olarak da tanışmalarını sağlamak için sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlenecektir . Ayrıntılı program 2023 Ocak ayının başında gönderilecek.

Hedef kitle:

Aşağıdaki uzmanlık alanlarından akademisyenler: Spor -  İlköğretim  - Sosyal Eğitim  - Okul Öncesi Eğitim  - Anaokulu  - Turizm  - İşletme  - Bilgisayar Bilimleri

Resmi İletişim Dili: İngilizce

Dersler İngilizce, İspanyolca, Portekizce verilebilir.

Katılım ücreti: 90 Euro (seçim sürecinden sonra ödenecek)

Ücrete dahil olanlar: 5 öğle yemeği, resmi akşam yemeği, sosyal ve kültürel aktiviteler.

Konaklama: Katılımcıların konaklama ve ulaşımlarını kendilerinin karşılaması beklenir, ancak IEES mümkün olduğunda faydalı bilgiler ve indirimler sağlayacaktır.”

Erasmus+ Programı çerçevesinde öğretmen eğitim verme hareketliliğinden' yararlanarak bu etkinlikte yer alabilirsiniz. Başvuru formunu Amasya Üniversitesi Erasmus Ofisinden alabilirsiniz.