2020/2021 ERASMUS+ ÖĞRENCİ HAREKETLİLİĞİ NİHAİ SONUÇLARI

2020/2021 akademik yılı için Erasmus+ Değişim Programından faydalanma hakkı elde eden öğrencilere ait liste için tıklayınız. 

Değişim programından faydalanma hakkı elde eden öğrenciler ön başvuru ilanında da belirtildiği üzere programdan hibeli ya da hibesiz olarak faydalanmak için en az 50 ve üzeri yabancı dil puanına sahip olmak şartı göz önünde bulundurularak ve her bölüme 2 kontenjan ayrılarak belirlenmiştir.

Asil olarak hareketlilik hakkı elde etmiş ancak bu hakkından feragat etmek isteyen öğrencilerin yerine sırasıyla yedek listedeki öğrencilere hak verilecektir. Bu durumdaki öğrencelerimize tarafımızca bilgilendirme yapılacaktır. Yedek statüsündeki öğrencilerimiz asil listeye giremezlerse hibesiz olarak Erasmus+ Hareketliliklerinden faydalanma hakkına sahiptirler.

Asil olarak hareketlilik hakkı elde eden ve Eğitim Alma faaliyetinden faydalanmak isteyen öğrencilerimiz /ikili-anlasmalar.aspx adresinden anlaşmalar listesini kontrol etmeleri tavsiye olunur. Staj hareketliliğinden faydalanmak isteyen öğrencilerimiz ise staj hareketliliğini gerçekleştirecekleri yurt dışındaki kurumla bağlantı kurduktan sonra Amasya Üniversitesi Erasmus+ Ofisi ile bağlantıya geçmeleri gerekmektedir.  Daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Erasmus+ 2019 El Kitabını inceleyebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi için:

Amasya Üniversitesi

Erasmus+ Kurum Koordinatörlüğü

Telefon  :  + 90 (358) 252 71 91

Santral  :  + 90 (358) 211 50 05 / 2150

E-posta: erasmus@amasya.edu.tr

Web :www.amasya.edu.tr